У Мерефі, що знаходиться у 28 км від Харкова, готують до запуску сонячну електростанцію потужністю 3,8МВт.

У Мерефі, що знаходиться у 28 км від Харкова, готують до запуску сонячну електростанцію потужністю 3,8МВт.

СЕС розташована у заплаві річки Мжа та займає 4 гектари.

Наразі завершена установка столів для електростанції, змонтовано 13680 фотоелектричних модулів Talesun потужністю 325 Вт кожен та інвертори Fronius.

«Для монтажу паль столів фотоелектричних модулів використали 5040 геошурупів, – зазначає на своїй сторінці у Facebook засновник Харківського енергетичного кластера Станіслав Ігнатьєв. – Подібна технологія в Україні застосовується вперше».

Наразі фахівці будівельної компанії “ЕРС- Інжиніринг” закінчують прокладати кабельно-провідникові елементи та монтувати систему моніторингу роботи електростанції.

«Мерефа» стане найбільшою сонячною електростанцією на території Харківщини, – зауважує він.- СЕС матиме на 38% більше фотоелектричних модулів, ніж їх встановлено зараз на дахах приватних будинків області та обласного центру».

Власником СЕС «Мерефа» є місцевий інвестор, ім’я якого не розкривається.

Related Posts

06

Лют
Новини

Електроенергетика Європи: основні підсумки 2018 року — інфографіка

Частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у виробництві електроенергії в Європейському Союзі знову збільшилася в 2018 році, досягнувши 32,3%. Це відповідає зростанню більш ніж на два процентних пункти в порівнянні з попереднім роком. Нові вітряні, сонячні електростанції та об’єкти генерації на біомасі потіснили вугілля в структурі генерації, особливо в Німеччині, Великобританії та Франції. Водночас використання гідроенергії повернулося до […]

09

Січ
Новини

Чому Австрія обрала гідроенергетику: статистика та цікаві факти

Тема гідроенергетики продовжує активно обговорюватися на Закарпатті. Однак у більшій мірі дискусія навколо будівництва в області міні-ГЕС не має фахової оцінки і нерідко асоціюється з безпідставними звинуваченнями, що дискредитують поняття малої гідроенергетики в цілому. У пошуках відповідей на актуальні питання, що нині турбують мешканців області, інтернет-видання «Закарпатський кореспондент» звернулося до Міністерства відновлюваних ресурсів та туризму Австрії, яка[…]