ПРО НАС

ЕК «Мета» є енергетичною компанією, яка створена для того, щоб допомогти бізнесу та спільноті створювати, зберігати, використовувати та обмінюватися енергією більш ефективно та економічно.

Ми розуміємо, що сьогоднішні споживачі енергії стикаються з рівною кількістю можливостей і невизначеності. Поява нових технологій, реформа ринку електропостачання розмили лінії між споживачами енергії та виробниками, створивши нову енергетичну економіку. Внаслідок цього зацікавленість та задоволення потреб звичайного споживача енергії набуває безпрецедентну позицію для створення цінності на цьому ринку. У той же час, складність і темпи інновацій ускладнюють підприємствам можливість орієнтуватися в виборі енергопостачальника та його тарифів. ЕК «Мета» допомагає підприємствам, ОСББ та приватним споживачам використовувати енергію для створення нових можливостей.

Зв’язатися

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД

Ми пропонуємо досвід та рішення, які допоможуть підприємствам скоротити витрати, створити нові джерела доходів та розробити більш стійку бізнес-модель.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Ми надаємо людям продукти та послуги, які допомагають їм жити легко та комфортно. Наші рішення, починаючи від фінансових та мобільних послуг, дозволяють споживачам керувати своїм домашнім електроспоживанням.

МОНІТОРИНГ

Наші клієнті відчувають переваги моніторингу та адміністрування свого енергоспоживання в приватному кабінеті META ENERGY

images
images
images
images